Reference: 1992 - 2007

Společnost Bazény a wellness s.r.o. navazuje svou prací na činnost projektového ateliéru Ing.Milan Šmíd – Bazénservis, kde jsme projektovali bazény a wellness v předchozích 15-ti letech.

Třídění dle zařazení:
Kombinované areály Zdravotnická zařízení (vyplňte obec, rok apod.)
Kryté bazény Sportovní zařízení
Venkovní koupaliště Rodinné bazény
Wellness Ostatní

Kombinované areály

ObecDambořice
Název akceSportovní a ubytovací centrum Dambořice
ZařazeníKombinované areály, Wellness
InfoInvestor : Sport Relax Dambořice Plnění: Novostavba – řešení technologie pro 3 vnitřní a 2 venkovní bazény, vnitřní tobogán s doj.dílem a vybavení vodních atrakcí. Wellness se saunami, parními kabinami, solární loukou, aroma a muzikoterapií a dalším. Vodní plocha cca 500 m2, vodní objem 600 m3. Wellness 380 m2. Spolupráce: O.K.ateliér s.r.o. Břeclav
V období 2006 - 2007
Fotografie

ObecPoprad
Název akceAquacentrum Poprad
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestro: Soukromý zahraniční investor Plnění: DSP pro zábavný celonerezový bazén – dokumentace technologie vodního hospodářství a vodní atrakce. DSP a DPS pro technologie úpravy vody a vodních atrakcí bazénu Blue Diamond. DSP a DPS pro technologii rekreačních bazénů areálu. DSP pro rekonstrukci stávajícího krytého plaveckého bazénu. Projektové práce pokračují na rekonstrukci stávajícího krytého bazénu 50 m délky a dalších přístavbách balneo a wellness provozů. Spolupráce: Archstudio Brno (GP)
V období 2005 - 2007
Fotografie

ObecPraha 5 - Barrandov
Název akceAquacentrum Barrandov
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Městská část Praha 5 Plnění: 1) Novostavba krytého aquacentra s bazénem plaveckým 25 m, rekreačním, dětským, tobogánem „klasickým“ a člunovým, vířivka. Projekt bazénové technologie a vodních atrakcí bazénů, řešení - stupeň DPS, autorský dozor na stavbě.(2005-6) Spolupráce: h-projekt s.r.o. Praha. 2) Projektová dokumentace bazénové technologie pro venkovní nerezové bazény u aquaparku (2007).
V období 2005 - 2007
Fotografie

ObecKutná Hora
Název akcePlavecký areál Kutná Hora
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Město Kutná Hora Plnění: 1) Novostavba letního koupaliště u KPB v Kutné Hoře ve správě TJ Sparta Kutná Hora. DPS bazénové technologie venkovních bazénů a vodních atrakcí, úprava technologie KPB. (2004) Spolupráce: CODE Pardubice 2) Studijní řešení vestavby R-klubu pro rozšíření služeb návštěvníkům KPB. Systém vířivek, saun, parních kabin apod. v místě nevyužívaných hromadných šaten. (2007)
V období 2004 - 2007
Fotografie

ObecČeské Budějovice
Název akcePlovárna České Budějovice
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Město České Budějovice Plnění: 1)Studie rekonstrukce a modernizace letní plovárny na Sokolském ostrově (2004) 2) Vířivka do prostor kryté plovárny (2005)
V období 2004 - 2005
Fotografie

ObecDrhleny
Název akceRekreační středisko Drhleny
ZařazeníKombinované areály, Wellness
InfoInvestor: Lázně Františkovy Lázně a.s. Plnění: Výstavba areálu s plaveckým bazénem, dětským bazénem a rekreační zónou ve stavbě I. Výstavba venkovní části areálu s plavecko rekreačním bazénem, tobogánem a dětským bazénem ve stavbě III. Výstavba Saunaworldu ve stylu wellness. Bazénové a saunové technologie a vodní atrakce.
V období 2004
Fotografie

ObecFrantiškovy Lázně
Název akceAquafórum Františkovy Lázně
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: soukromý Plnění: Výstavba areálu s plaveckým bazénem, dětským bazénem a rekreační zónou ve stavbě I. Výstavba venkovní části areálu s plavecko rekreačním bazénem, tobogánem a dětským bazénem ve stavbě III. Výstavba Saunaworldu ve stylu wellness. Bazénové a saunové technologie a vodní atrakce Projekt novostavby. Spolupráce: Arton Pro Karlovy Vary
V období 2004 - 2005
Fotografie

ObecBlansko
Název akceKoupaliště Blansko
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Město Blansko Plnění: DSP, DPS - rekonstrukce a modernizace venkovního koupaliště v Blansku celonerezovou konstrukcí bazénové vany. Projekt technologie úpravy vody, potrubních rozvodů a vodních atrakcí bazénu. Řešení výměny technologie stáv. krytého plaveckého bazénu 25 m Spolupráce: HPFM
V období 2004 - 2005
Fotografie

ObecPelhřimov
Název akcePlavecký areál Pelhřimov
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: TS Pelhřimov Plnění: 1) Studie výstavby letního koupaliště u KPB - návrh dispozičního a technického řešení přístavby, modernizace a zatraktivnění sportovního areálu (2003) 2) Studie přístavby venkovních bazénů ke kryté plavecké hale, DSP a AD při realizaci. Výkon GP (2005-2006) Spolupráce: h-projekt Praha
V období 2003 - 2006
Fotografie

ObecPřerov
Název akceKrytý plavecký bazén
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: TS města Přerova Plnění: Studie řešení využití venkovních ploch areálu - návrh dispozičního a technického řešení přístavby krytého plaveckého areálu. Účelem řešení je vybudování celoročního tobogánu a vířivky v přístavbě kryté haly a rozšíření vodní plochy venkovní části.
V období 2003
Fotografie

ObecJindřichův Hradec
Název akceRelax Vajgar
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Město Jindřichův Hradec Plnění: Výstavba nového venkovního celonerezového koupaliště v podobě aquaparku k stávajícímu plaveckému bazénu. Projektová dokumentace ke stavebnímu povolení, výběru dodavatele, realizační dokumentace, AD na stavbě. Spolupráce: Ateliér A11.
V období 2002 - 2003
Fotografie

ObecKolín
Název akcePlavecký areál Kolín
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Město Kolín Plnění: 1) Rekonstrukce a dostavba areálu do podoby aquaparku. DÚR, DSP a DPS bazénová technologie (2001 – 2002). 2) Rekonstrukce venk. dětského bazénu (2002). 3) Přístavba venkovního tobogánu (2003). Spolupráce: CODE Pardubice
V období 2001 - 2003
Fotografie

ObecVyškov
Název akcePlavecký areál Vyškov
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Město Vyškov Plnění: Rekonstrukce, modernizace a přístavba ke stáv. plaveckému areálu, bazén s tobogány a ostatními vodními atrakcemi. Realizační projekt úpraven vody pro rekreační bazén s atrakcemi, plavecký krytý bazén 25 m a venkovní bazén 50 m, projekt vodních atrakcí, vč. dvou celoročních tobogánů.
V období 2000
Fotografie

ObecJihlava
Název akceMěstské koupaliště Vodní Ráj v Jihlavě
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Město Jihlava v zastoupení SMJ s.r.o. Plnění: Novostavba koupaliště ve formě aquaparku s celoroční (krytou) částí a soustavou sezónních letních bazénů. Řešení šesti nezávislých úpraven vody pro jednotlivé bazény, vodní atrakce vč. dvou tobogánů, proudící řeky, divokého kanálu, vodního hradu – poprvé v ČR, mořských vln WOW a řady drobných vodních atrakcí v celoroční i sezónní části (několik desítek ks) Projekty ÚR, PSP, PP. Spolupráce: Penta Jihlava
V období 2000 - 2001
Fotografie

ObecChrudim
Název akceSportoviště města Chrudimi
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Město Chrudim Plnění: Rekonstrukce úpravny vody pro vnitřní bazény 25 m a dětský, oddělení provozů obou bazénů, chlorozonizace bazénové vody. Rekonstrukce venkovního koupaliště na středoevropský aquapark. Zřízení nové úpravny pro venkovní část a vybavení areálu vodními atrakcemi, technologické propojení venkovního a vnitřního provozu (projekt ke stav. povolení i realizační projekt)
V období 1999 - 2000
Fotografie

Obec
Název akcePlavecký areál Aš
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Technické služby m. Aše - Ašské služby Plnění: Komplexní studijní řešení venkovního koupaliště ke krytému bazénu.
V období 1999 - 2003
Fotografie

ObecPardubice
Název akcePAP - Plavecký areál Pardubice
ZařazeníKombinované areály
InfoInvestor: Plavecký areál Pardubice a.s. Plnění: Veřejné plavecké bazény v Pardubicích, doplnění a modernizace technologie, projekt oddělení cirkulace dětských bazénů a zřízení nové úpravny vody. Řešení studie proveditelnosti modernizace celého areálu vč. vazby venkovní a vnitřní části areálu.
V období 1997
Fotografie

(c) Bazény a wellness s.r.o.
Created by: Martina Křenková, Michal Křenek